Нова українська школа–це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета–створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

Нова українська школа

Фінансування Нової української школи

За кошти державного та місцевого бюджетів учні 1-го класу отримали новенькі одномісні парти, конструктор "Лего" 6 цеглинок та один великий комплект "Лего" для гри, пальчикові театри (люди та звірі), магнітний нотний стан, глобус, карти, мікроскоп, набір математичного приладдя, килимок "пазли", ноутбук, мультимедійку, принтер три в одному, гербарії, ламінатор, фліпчат, зошити з української мови, методичну літературу на кожен тиждень навчання.

Навчаємось вирішувати конфлікти"

/Files/images/1нуш.jpg /Files/images/1нуш2.jpg

Нові парти для 1-А класу

/Files/images/1нуш3.jpg

Ігри на перерві

/Files/images/1нуш4.jpg

Вивчаємо "Жива та нежива природа"

/Files/images/1нуш5.jpg

Знайомство 1-А зі шкільною бібліотекою

Виховний захід "Казковий світ Василя Сухомлинського"

/Files/images/1бібл3.jpg/Files/images/1бібл2.jpg

02.11.2018 Ранкова зустріч 1-А класу на тему: "Техніка яка допомогає" (проводила вчитель початкової школи Багацька Р.О.)

/Files/images/1нушколороза2.jpg/Files/images/1нушколороза3.jpg/Files/images/1нушколороза.jpg

05.11.2018 Ранкова зустріч 1-А класу на тему : "У які ігри я можу гратися в класі?" (проводила вчитель початкової школи Каймакова Ю.А.)

/Files/images/1нушколо2.jpg/Files/images/1нушколо.jpg/Files/images/1нушколо3.jpg/Files/images/1нушколо4.jpg