УЧНІВСЬКІ ПРОЕКТИ " МАРАФОН УНІКАЛЬНИХ СПРАВ"

/Files/images/07168224.jpg

ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ

Марафон квітуча школа

Мета проекту: виховання і розвиток творчої активності, екологічної культури і поведінки яка зберігає оточуючу природу через включення учнів і їх батьків в соціальну діяльність з ландшафтного дизайну.

Завдання:
• виховувати любов до малої батьківщини через взаємодію учасників проекту з природою
• розвивати комунікативну компетенцію, толерантність через спільну діяльність

• вивчити необхідну інформацію і познайомитися з елементами ландшафтного дизайну через різні види діяльності (екскурсії, відео-фотозйомки, Інтернет, конкурси, практичні роботи і т.д.)

1. ЕКОЛОГІЧНИЙ ПРОЕКТ " ЛЮДИ МОРЯ "

Основна мета проекту: дізнатися хто такі "люди моря", що таке дельфінотерапія, пізнати світ дельфінів як морських жителів. «Дитяча» мета проекту»: приєднатися до акції дорослих з порятунку світової фауни, до справи охорони та примноження морського тваринного світу. Допомога хворим людям за допомогою дельфінотерапії.

Задачі проекту: 1. Розвиток емоційно-чуттєвої сфери особистості як одного з компонентів екологічної культури. 2. Формування позитивного досвіду взаємодії дитини із навколишнім середовищем, формування у дітей цілісного уявлення про довкілля та місце людини в природі, вмінь та навичок практичної екологічно орієнтованої діяльності. 3. Формування активної морально-екологічної позиції особистості по відношенню до навколишнього (природного та соціального середовища людей до самих себе) 4. Визначити місце і значення дельфінів у житті людини; 5. Дослідити вплив дельфінів на людей; Вікова група учасників проекту 8-9 років, склад колективу - 26 учнів 3-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 121. Автор проекту - класний керівник 3-А класу - Багацька Розалія Олександрівна. Цей проект рекомендується учням початкової школи. Проект є короткостроковим.

2. ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ПРОЕКТ "ДОБРО ВРЯТУЄ СВІТ"

Ми зробили цей проект з метою популяризації духовних, моральних цінностей, консолідації зусиль, спрямованих на внутрішній саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадської позиції та соціально-правової активності учнівської молоді.

Основними завданнями цього проекту для нас стали: створення умов для виховання високих моральних якостей, формування громадянина, здатного до свідомого вибору, підвищення правової культури учнів. Також пропаганда системи етичних норм, утвердження патріотизму, духовності, поширення кращого досвіду благодійної діяльності учнівських колективів.

Виконавцями проекту у 2015/2016 н.р. стали учні 7-А класу, керівником проекту – соціальний педагог – Степанова Іванна Михайлівна. Цей проект рекомендується для проведення у навчальних закладах різних рівнів. Проект являється довгостроковим. За 2 роки існування проекту об'єднали зусилля з командою волонтерів ХЗОШ № 40.