МЕТОДИЧНА РОБОТА В ШКОЛІ

/Files/images/93_1.gif

Методична робота в школі — спеціально організована діяльність педагогічного колективу, що створює умови для підвищення майстерності педагога.

Методична робота здійснюється за такими напрямами:

1. Поглиблення філософсько-педагогічних знань.

2. Вивчення принципів розвитку української національної школи.

3. Освоєння методики викладання додаткових предметів.

4. Оволодіння науково-дослідними навичками.

5. Систематичне інформування про нові методичні розробки.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТА АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Підвищення кваліфікації, методичної майстерності педагогів відбуваються завдяки внутрішкільній системі методичної роботи та навчанню з відривом від основного місця роботи.

Кожний педагог, незалежно від закладу, в якому працює, повинен один раз на 4—5 років проходити підвищення кваліфікації в закладах післядипломної освіти, на відповідних факультетах педагогічних інститутів, курсах, на факультетах підвищення кваліфікації на базі педагогічних університетів. Школи направляють педагогів відповідно до термінів перепідготовки та офіційного набору певних груп за профілем перепідготовки. Підвищення кваліфікації керівників шкіл здійснюється у спеціальних групах (на факультетах, в інститутах), які зосереджують свою роботу на вивченні сучасної теорії управління (менеджменту).
Внутрішкільну методичну роботу здійснюють певного дня тижня, у найзручніший для всіх членів педагогічного колективу час.
Для стимулювання діяльності вчителів щодо підвищення їх професійної кваліфікації, методичної майстерності, спрямованості до якісних результатів у навчанні й вихованні школярів, починаючи з 1972 p., запроваджено їх атестацію.

Атестація педагогів — комплексна перевірка, що здійснюється спеціальною атестаційною комісією з метою визначення рівня кваліфікації педагога, що дає їм змогу претендувати на присвоєння більш високого кваліфікаційного рівня.

НЕТРАДИЦІЙНІ ФОРМИ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ

До них належать: педагогічні ігри (дидактичні, виховні, ділові, рольові); моделювання педагогічних ситуацій; олімпіади методичних інноваційних розробок уроків, виховних заходів, методичні “мости”, літературні ярмарки педагогічних підручників, методичних рекомендацій, аукціон методичних розробок; конкурсні виставки методичних розробок (уроків, виховних заходів). Вони сприяють залученню педагогів до пошукової методичної роботи; розвитку уміння спілкуватися з колегами, учнями, батьками сприяють попередженню конфліктів у педагогічних колективах.

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

29 грудня 2015 року пройшло засідання педагогічної ради на якому практичний психолог Московченко В.В. провела тренінг на тему: "Модель ідеального вчителя". Метою тренінгу була профілактика емоційного стану вчителя, пошук нових моделей взаємодії з учнями.

/Files/images/DSC04293.JPG

/Files/images/DSC04299.JPG

/Files/images/DSC04302.JPG

/Files/images/DSC04306.JPG

/Files/images/DSC04304.JPG

/Files/images/DSC04305.JPG

Матеріали педагогічної ради:

Презентація заступника директора з навчально-виховної роботи Михайлової В.В. за темею: "Організація харчування в навчальному закладі І семестр 2015/2016 навчального року"

Презентація класного керівника 7-А класу Григорової Т.О. за темою "Звіт про проведені екскурсії за І семестр"

Презентація заступника директора з навчально-виховної роботи Михайлової В.В. за темею: "Книга сонячного дня"

Семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються вихоною роботою "ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ВИХОВНИХ ЗАХОДІВ"

25.11.2015 у школі пройшов семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються вихоною роботою за темою: "ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ВИХОВНИХ ЗАХОДІВ". На семінарі було презентовано інтерактивний проект "Кроки до порозуміння".

/Files/images/IMG_1577.JPG

більше фото....

Матеріали семінару:

Презентація про школу

Презентація заступника директора з навчально-виховної роботи Михайлової В.В. за темою: "Методи, якими варто скористатись"

Презентація досвіду роботи класного керівника 7-А класу Григорової Т.О.

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

ХАРКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №121 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тема педагогічної ради "Формування загальнопізнавальних умінь та навичок як основи розвитку інтелектуальної культури особистості"

/Files/images/dsc02354_1.jpg