Сайт НУЦЗУ

/Files/images/0_12228e_57ed46e9_XXXL.png

19 жовтня 2017 року у навчальному закладі пройшов День пожежної безпеки.

Діти переглянули документальні фільми про правила поводження під час виникнення пожежі, попереджуючі ролики, як не допустити пожежі.
О 13.30 вібулася тренувальна евакуація, в якій прийняли участь всі співробітники навчального закладу та учні.
/Files/images/1.JPG
/Files/images/DSC00483.JPG
/Files/images/DSC00491.JPG

БЕЗПЕКА У НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

Cпільний лист Міністерства освіти і науки України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій № 1/9-55/02-1645/12 від 05.02.2015 «Про заходи безпеки на можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування»
Наказ Міністерства освіти і науки України вiд 06.01.2015 №2 ''Щодо заходів безпеки у навчальних закладах''
Лист Міністерства освіти і науки України від 30.07.2014 №1/9-385 ''Методичні рекомендації для проведення бесід з учнями загальноосвітніх навчальних закладів з питань: уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації''
Лист Міністерства освіти і науки України від 25.07.2014 №1/9-372 ''Про проведення заходів щодо протидії тероризму''

Веб-сайт «Веб-простір безпеки» створений у рамках спільного проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні з Державною службою України з надзвичайних ситуацій для інформування дітей про ризики та загрози, пов’язані з вибухонебезпечними предметами, а також щодо правил безпечної поведінки в інших надзвичайних ситуаціях, містить методичні інструменти для проведення уроків з безпеки життєдіяльності вчителями та іншими працівникам освіти.

/Files/images/2.png

ПРАВИЛА ДІЙ ПРИ ВИЯВЛЕННІ ПІДОЗРІЛИХ ТА ВИБУХОВИХ ПРИСТРОЇВ